Over ons

Niel Feest (Gemeentelijke eventraad Niel vzw) werd opgericht door het lokaal bestuur van Niel.   

Als gemeentelijke vzw hebben wij als doel een belangrijke organisator, initiator of voorkeurspartner te zijn voor de organisatie van gemeentelijke evenementen.  Hieronder vallen oa de jaarmarktperiode, de jaarmarktkermis, de Telenet Superprestige Jaarmarktcross, Niel in ’t Wiel en Niel Plage.

 

Onze evenementen organiseren we om het imago van de gemeente en de sociale cohesie van onze inwoners te versterken.  Onze evenementen zijn dan ook kwalitatief hoogstaand en toegankelijk voor een breed publiek. Dit alles met respect voor het historisch karakter getoetst aan hedendaagse verwachtingen en eisen.

 

Via een coherent, doordacht en vernieuwend evenementenbeleid willen we de aantrekkingskracht van Niel voor alle doelgroepen binnen de eigen gemeente – alsook voor de inwoners van de ruime buurgemeenten – verhogen.

 

Heb jij ideeën, wil jij hieraan bijdragen of heb je nog vragen?  Contacteer ons dan zeker.  De gegevens van het dagelijks bestuur vind je hieronder

 

Voorzitter

Davy Truyts – davy@nielfeest.be

Secretaris

Ken Vlemincx – ken@nielfeest.be

Technisch verantwoordelijke

Francky Leemans – francky@nielfeest.be

Burgemeester

Tom De Vries – burgemeester@niel.be

Ondervoorzitter

Willy De Jonghe – willy@nielfeest.be

Penningmeester

Ronald Spagnaerts – ron@nielfeest.be

Diensthoofd Vrije Tijd

Etienne Clement – etienne.clement@niel.be

X